برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۷:۲۸

«باغ خونی» شعار نمی دهد

مشهدتئاتر- بازیگر تئاتر باغ خونی گفت: مهاجرت هنرمندان به تهران اثر خوبی بر وضعیت فرهنگی شهرستان‌ها ندارد و باید امکانات فرهنگی مناسبی در شهرستان‌ها تمهید شود. به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»؛ پرویز فلاحی پور ظهر امروز در نشست خبری نمایش «باغ خونی» در پردیس سینمایی هویزه مشهد اظهار داشت: بازیگر پیشکسوت سینما و […]

«باغ خونی» شعار نمی دهد

مشهدتئاتر- بازیگر تئاتر باغ خونی گفت: مهاجرت هنرمندان به تهران اثر خوبی بر وضعیت فرهنگی شهرستان‌ها ندارد و باید امکانات فرهنگی مناسبی در شهرستان‌ها تمهید شود.

به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»؛ پرویز فلاحی پور ظهر امروز در نشست خبری نمایش «باغ خونی» در پردیس سینمایی هویزه مشهد اظهار داشت: بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر ایران گفت: در نمایش شاهد سه نوع عشق هستیم؛ عشق آسمانی و الهی، عشق معنوی و عشق به معشوق زمینی که به خوبی در این نمایش نمود پیدا کرده و نویسنده توانسته با درک درست از فرهنگ دینی و ملی در این زمینه موفق باشد.

فلاحی‌پور گفت: مشهد از شهرهای بزرگ کشور است که در تلویزیون، سینما و تئاتر توانسته هنرمندان خوبی را به صحنه هنر این مملکت معرفی کند؛ خانواده ارجمند، کیانیان و سایر هنرمندان خوب دیگر از این جمله هستند؛ امیدوارم در شهرهای بزرگ غیر از تهران فضا و امکانات مهیا شود تا هنرمندان بزرگ مشهد؛ تئاتر، سینما و تلویزیون مشهد و استان را فعال‌تر کنند.

وی ادامه داد: امیدوارم این شهرها که پتانسیل دارند با سرمایه‌گذاری، اهمیت دادن و تبلیغات؛ هنرمندان خود را نگه دارند تا به مرکز و پایتخت مهاجرت نکنند؛ این قدرتمند شدن روز به روز مرکز و خالی شدن شهرستان‌ها اثرات خوبی را برای شهرستان‌ها نخواهد داشت.

نمایش باغ خونی، از ششم دی ماه در ساعات ۱۸ و ۲۰ در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد اجرا خواهد شد.


برچسب ها : ,
دسته بندی : برگزیده , تازه ترین ها , خبر
ارسال دیدگاه