برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۲۱:۱۰

اولین نماینده تئاتر خراسان رضوی در جشنواره تئاتر فجر مشخص شد

مشهدتئاتر– نمایش آیینی بزم و رزم از سبزوار به عنوان اولین نماینده تئاتر خراسان رضوی به جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافت. به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»، پس از اجرای بزم و رزم گروه آداب که روایتی از دلاوری های مردم سبزواردر دوران سربداران بود، اکثر رسانه هایی که اخبارجشنواره تئاتر خیابانی […]

اولین نماینده تئاتر خراسان رضوی در جشنواره تئاتر فجر مشخص شد

مشهدتئاتر– نمایش آیینی بزم و رزم از سبزوار به عنوان اولین نماینده تئاتر خراسان رضوی به جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافت.

به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»، پس از اجرای بزم و رزم گروه آداب که روایتی از دلاوری های مردم سبزواردر دوران سربداران بود، اکثر رسانه هایی که اخبارجشنواره تئاتر خیابانی مریوان را پوشش می دادند به تحسین این اجرای هنرمندان سبزواری پرداختند و بدین ترتیب احتمال کسب یک یا چند مقام در این جشنواره برای گروه هنری آداب تقویت شد.

بنا بر این گزارش؛ در روز اختتامیه یازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ابوالفضل طبسی هنرمند خوش استعداد تئاتر سبزواری و سرپرست گروه هنری آداب در دو بخش کارگردانی و طراحی فضا موفق به کسب رتبه اول شد و با کسب این موفقیت به جشنواره بین المللی تئاترفجر راه یافت.


برچسب ها : ,
دسته بندی : تازه ترین ها , جشنواره تئاتر فجر , خبر
ارسال دیدگاه