برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۴ - ۱۳:۰۵

اولین جشنواره تئاتر درگز برگزار می شود

مشهدتئاتر- اولین جشنواره تئاتر درگز در دو بخش دانش آموزی و آزاد با دبیری محمد مکانیک برگزار می شود. به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درگز در نظر دارد در راستای تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی و با هدف کشف استعدادهای تئاتر منطقه و پرداختن به معظلات فرهنگ […]

اولین جشنواره تئاتر درگز برگزار می شود

مشهدتئاتر- اولین جشنواره تئاتر درگز در دو بخش دانش آموزی و آزاد با دبیری محمد مکانیک برگزار می شود.

به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درگز در نظر دارد در راستای تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی و با هدف کشف استعدادهای تئاتر منطقه و پرداختن به معظلات فرهنگ اجتماعی و شهری با رویکرد جدید اولین جشنواره تئاتر شهرستان را در دو بخش دانش آموزی و آزاد برگزار نمایند.
بنابراین گزارش؛ معرفی سرداران و مفاخر ارزشمند انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ترویج فرهنگ و ایثار شهادت و نهادینه کردن مفاهیم عمیق معنوی انقلاب اسلامی عفاف و حجاب و توجه به سیره عملی شهدا معضلات اجتماعی اعم از اعتیاد و ماهواره ادب و رسوم بومی شهرستان از موضوعات اصلی این جشنواره هستند.
اهداء جوایز به نفرات برتر در زمینه های نویسندگی کارگردان و بازیگری و نیز مجوز اجرا به مدت یک هفته به گروهای برتر با سالن رایگان و نیز اعطای کمک هزینه ۲میلیون ریالی به گروه های راه یافته به جشنواره از امتیازات این رویداد به شمار می آید.
زمان بازبینی آثار این جشنواره ۱۰ بهمن ماه سال جاری می باشد.
علاقه مندان برای آگاهی بیشتر از این جشنواره می توانند به این شماره ها ۶۲۳۲۷۱۰ ـ ۴۶۲۲۹۴۰۰ و ۰۹۳۷۲۵۳۹۹۷۳ تماس حاصل نمایند.

unjjjnamed


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : درگز , شهرستان ها
ارسال دیدگاه