برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۶:۴۹

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی خبر داد:

انتخابات انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی ١۵ تیرماه برگزار می شود

مشهدتئاتر- انتخابات هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی ١۵ تیرماه (ساعت ١۶) در سالن عروسکی مجموعه تئاترشهر مشهد برگزار می شود. به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»؛ معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با بیان این خبر گفت: حمید نیلی، مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی کشور، روح‌الله ایرجی، کارشناس […]

انتخابات انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی ١۵ تیرماه برگزار می شود

مشهدتئاتر- انتخابات هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی ١۵ تیرماه (ساعت ١۶) در سالن عروسکی مجموعه تئاترشهر مشهد برگزار می شود.

به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»؛ معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با بیان این خبر گفت: حمید نیلی، مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی کشور، روح‌الله ایرجی، کارشناس مسئول ثبت گروه‌های نمایش، جواد مستخدمی معاون اداری مالی انجمن هنرهای نمایشی کشور و حمزه زاده از مدیران تئاتری کشور و نیز مدیران  فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این مراسم حضور خواهند داشت.

افشین تحفه گر با بیان اینکه در این انتخابات اعضای ۴١ گروه ثبت شده می توانند رای بدهند، عنوان کرد: در این دوره از انتخابات استان، ٢۶۵ نفر حق رای دارند که از این تعداد ١٣١ نفر از شهرستان ها و  ١٣۴نفر از مشهد می توانند رای دهند.

وی افزود: انتخابات با حضور ۵٠ درصد به علاوه یک نفر از کل اعضا قابل انجام خواهد بود.

تحفه گر در ادامه تصریح کرد: شورای سیاستگذاری طی ۶ جلسه به بررسی همه جوانب انتخابات پرداخت و از فراخوان انتخابات تا تایید صلاحیت مدیریتی کاندیداها طبق شیوه نامه انتخابات انجمن نمایش در استان ها انجام داد.

وی با اشاره به اینکه هر هنرمندی حائز شرایط رای است می تواند دو برگه رای وکالت داشته باشد، عنوان کرد: برای دریافت وکالت نامه ها هنرمندان می توانند از ١٠ تا ١۴ تیرماه، هر روز از ساعت٩:٣٠ تا ١۴ می توانند برگه وکالت نامه را از دفتر انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی دریافت کند.

این مسئول آگاه افزود: این وکالت نامه ها باید علاوه بر وکالت دهنده، توسط رئیس ادره فرهنگ و ارشاد شهرستان و نیز نماینده معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مهر و امضاء شوند تا در روز انتخابات با اخذ آن، برگ رای وکالت دهنده ارائه شود.

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در پایان افزود: طبق شیوه نامه انتخابات ما می توانیم ۴٨ ساعت قبل از برگزاری کاندیداهای نهایی را در چهارشنبه ١٣ تیرماه اعلام رسمی نماییم.

وی در پایان از همه هنرمندان تئاتر استان خواست که برای سهیم بودن در سرنوشت این هنر پرافتخار در انتخابات حضور پرشوری داشته باشند.


برچسب ها :
دسته بندی : برگزیده , تازه ترین ها , خبر
دیدگاه کاربران کل نظرات :1
  • فرشته فارغ

    تاریخ : ۱۴ - تیر - ۱۳۹۷

    بشتابید ای زنان تاتری برای رای دادن به مردان تاتری که هیچ ارزشی برای شما زنان قائل نیستند ونام هیچ زنی در لیست کاندیداها دیده نمی شود.چرا کاندید نمی شوید ای زنان فعال تاتری؟مگر یک زن کارشناس تاتر دانشگاهی در این استان بزرگ خراسان پیدا نمی شود که کاندید شود!چرا برای خودمون شخصیت وارزش نمیذاریم.یعنی توانایی مدیریت انجمن نمایش را یک زن تاتری نمی تواند اداره کند.


    پاسخ

ارسال دیدگاه