برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۰

امیدوارم «شنا در آتش» شروعی برای اجرای آثار استاد صابری در مشهد باشد

مشهدتئاتر- مدیر تولید نمایش «شنا در آتش» گفت: امیدوارم اجرای این نمایش شروعی برای رپرتوار بزرگ آثار استاد رضا صابری در مشهد باشد.   به گزارش خبرنگار ایسنا، کریم جشنی در نشست خبری نمایش «شنا در آتش» که در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد برگزار شد، اظهار کرد: رسالت بزرگی بر دوش دوست‌داران استاد صابری […]

امیدوارم «شنا در آتش» شروعی برای اجرای آثار استاد صابری در مشهد باشد

مشهدتئاتر- مدیر تولید نمایش «شنا در آتش» گفت: امیدوارم اجرای این نمایش شروعی برای رپرتوار بزرگ آثار استاد رضا صابری در مشهد باشد.

 

به گزارش خبرنگار ایسنا، کریم جشنی در نشست خبری نمایش «شنا در آتش» که در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد برگزار شد، اظهار کرد: رسالت بزرگی بر دوش دوست‌داران استاد صابری سنگینی می‌کرد و همان باعث شد که بیش از ۵۰ نفر از عوامل که هر کدام خودشان از بهترین‌های تئاتر مشهد هستند دور یک میز جمع شوند و همکاری کنند.

وی اضافه کرد: برای نمایش «شنا در آتش» دو گروه بیش از ۵ ماه تمرین کرده‌اند و تاکنون این نمایش بیش از ۴۰ میلیون تومان هزینه داشته است.

مدیر تولید نمایش «شنا در آتش» عنوان کرد: پیش‌بینی می‌کنم این نمایش جزو آثاری باشد که بعد از ۱۰ روز اولیه از شروع اجراها، شاهد حضور تماشاگر بسیار زیاد در سالن باشیم چرا که احساس می‌کنم «شنا در آتش» از آن دسته نمایش‌هایی است که در کنار همه شیوه‌های تبلیغاتی، تبلیغات چهره به چهره در افزایش فروشش نقش بسزایی دارد.

سرپرست گروه تئاتر «مردم» گفت: هم اکنون نمایش دیگری از استاد صابری به نام «ایاس» در مرحله پیش‌تولید است و امیدوارم شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که ایشان برای همیشه در مشهد بمانند.

در ادامه نشست خبری نمایش «شنا در آتش» عبدالله برجسته که ایفای نقش در این نمایش را برعهده دارد، اظهار کرد: طلایی‌ترین نقش آثار رضا صابری را ایفا می‌کنم، این نقش شخصیت پیچیده‌ای دارد و امیدوارم بتوانم از پس آن بر بیایم.

وی ادامه داد: برای ایفای نقش در این نمایش استرس، ذوق و شوق زیادی دارم و امیدوارم که بتوانم استاد صابری و همچنین تماشاگران را راضی کنم.

این بازیگر بیان کرد: ایفای نقش بعد از ۱۱ سال دوری ازکار بازیگری سخت است، در ابتدای این که به من پیشنهاد ایفای نقش در نمایش «شنا در آتش» شد نسبت به توانمندی‌های خودم در بازیگری شک داشتم چرا که مدت زیادی از دنیای بازیگری دور بودم، ایفای نقش در این نمایش را با این شرط پذیرفتم که اگر در ۱۰ روز اول تمرین ضعیف بودم از ترکیب بازیگران خارج شوم و در جای دیگری از گروه به فعالیت بپردازم که استاد صابری به من لطف داشتند و کارم را تایید کردند و به عنوان بازیگر در کنار عوامل این نمایش ماندم.

در بخش دیگری از این نشست خبری علیرضا سوزنچی نیز که در نمایش «شنا در آتش» به ایفای نقش می‌پردازد، گفت: من از معدود افرادی هستم که هم در سال ۷۲ در ترکیب بازیگران این نمایش بوده‌ام و هم اکنون ایفای نقش در این نمایش را برعهده دارم.

وی افزود: اکنون ایفای همان نقشی بر عهده من است که در سال ۷۲ نیز آن را بازی کرده‌ام اما انرژی‌ای که از تک تک افراد گروه گرفتم سبب شده است تا با همان انرژی بیش از ۲۰ سال قبل به ایفای نقش بپردازم و کیفیت بازی‌ام افت نکند.

در بخش دیگری از نشست خبری نمایش «شنا در آتش» مسعود حکم‌آبادی که یکی از تهیه‌کنندگان این نمایش است، اظهار کرد: این نمایش پرهزینه است و بخشی از هزینه‌های آن مربوط به بخش‌هایی مانند سالن نمایش است که اصلا ارتباطی به ما ندارد اما ما مجبور شده‌ایم که برای آن هزینه کنیم و در این راستا از طرف سازمان‌ها و نهادها حمایت مالی از «شنا در آتش» نشده است فقط بعضی از سازمان‌ها پتانسیل تبلیغاتی را در اختیار ما قرار دادند.

در پایان این نشست خبری پویا غازی که به عنوان مسئول روابط عمومی با گروه نمایش «شنا در آتش» همکاری می‌کند، عنوان کرد: برای این نمایش دو سطح از بلیت‌فروشی را در نظر گرفتیم، سطح اول آن که به صورت vip است با قیمت ۲۰ هزار تومان بلیت‌فروشی می‌شود و برای بقیه قسمت‌های سالن قیمت بلیت ۱۵ هزار تومان است.

وی اضافه کرد: در سه روز اول اجراها یعنی از ۲۴ تا ۲۶ مرداد ماه بلیت این نمایش از طریق سایت با ۲۰ درصد تخفیف عرضه می‌شود.

غازی گفت: برای اجرای اول نمایش «شنا در آتش» تاکنون ۲۰۰ قطعه بلیت رزرو شده است، علاقه‌مندان می‌توانند علاوه بر خرید حضوری یا اینترنتی بلیت این نمایش، از طریق تلفن یا شبکه‌های اجتماعی نیز نسبت به رزرو بلیت اقدام نمایند.

وی در پایان اظهار کرد: گروه نمایش «شنا در آتش» برای دانشجویان نیز تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته است و این عزیزان می‌توانند با هر کارت دانشجویی یک عدد بلیت به قیمت ۱۲ هزار تومان خریداری نمایند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تازه ترین ها , گزارش
ارسال دیدگاه

تبلیغات