برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۹:۳۰

در حاشیه دوازدهمین دوره جشنواره تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی مشهد

اجرای آثار منتخب تئاتر رضوی در مجتمع امام خمینی (ره)

مشهدتئاتر- منتخب آثار ادوار گذشته جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) مشهد به روی صحنه می‌رود. به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری مهدی سیم‌ریز دبیر اجرایی دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی با اعلام این خبر گفت : در […]

اجرای آثار منتخب تئاتر رضوی در مجتمع امام خمینی (ره)

مشهدتئاتر- منتخب آثار ادوار گذشته جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) مشهد به روی صحنه می‌رود.

به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری مهدی سیم‌ریز دبیر اجرایی دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی با اعلام این خبر گفت : در راستای برگزاری دوازدهمین دوره جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی همزمان با فرا رسیدن روز جهانی کودک  اجرای منتخب آثار ادوار گذشته جشنواره در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) مشهد اجرا می‌شود.

سیم‌ریز در ادامه  افزود: آثارمنتخب از کارگردانان برگزیده ادوار گذشته از جمله بختیاری، گلباز، پورقاسمی، جوشعار، جهان‌پا، رحیم‌زاده و پاداش و …، از شهرهایی همچون همدان، تهران، بندرعباس، مشهد  طی یک هفته با حدود ۱۵ اجرا میزبان کودکان و نوجوانان خواهند بود .

دبیر اجرایی دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی اضافه کرد: آثار منتخب دوازدهمین دوره جشنواره نیز در سال ۱۳۹۸ در مشهد و دیگر استان‌های کشور اجرا خواهد شد.

شایان ذکر است  جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی برای نخستین بار امسال با همکاری مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در مشهد برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی به نشانی مشهد، خیابان خواجه‌ربیع، نبش خواجه‌ربیع ۲۳، مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) مراجعه و یا با شماره ۵-۳۷۴۱۶۶۶۳-۰۵۱ تماس بگیرند .


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : برگزیده , تازه ترین ها , خبر
ارسال دیدگاه