برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۳:۴۷

روسای انجمن هنرهای خراسان رضوی منصوب شدند

مشهدتئاتر- روسای انجمن هنرهای خراسان رضوی منصوب شدند. به گزارش روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی، ریاست انجمن و نایب رئیس توسط هئیت مدیره منتخب انجمن هنرهای نمایشی استان منصوب شدند. بنا بر این گزارش، هئیت مدیره منتخب انجمن روز گذشته اولین نشست خود را برگزار و با بررسی طرح های کاندیداهای ریاست انجمن، […]

روسای انجمن هنرهای خراسان رضوی منصوب شدند

مشهدتئاتر- روسای انجمن هنرهای خراسان رضوی منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی، ریاست انجمن و نایب رئیس توسط هئیت مدیره منتخب انجمن هنرهای نمایشی استان منصوب شدند.

بنا بر این گزارش، هئیت مدیره منتخب انجمن روز گذشته اولین نشست خود را برگزار و با بررسی طرح های کاندیداهای ریاست انجمن، آرش خیرآبادی را به مدت یک سال تا تیرماه ۹۸ به عنوان رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان منصوب کرد. همچنین هیئت مدیره مرتضی ملتجی را به مدت یک سال دیگر تا تیرماه ۹۹ به عنوان رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان منصوب کرد.

در این نشست، مرتضی ملتجی تا تیرماه سال ۹۸ به عنوان نایب رئیس انجمن و آرش خیرآبادی تا تیرماه ۹۹ به عنوان نایب رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان انتخاب شدند.

در کارنامه آرش خیرآبادی، نگارش آثار بسیاری به عنوان نویسنده، نمایشنامه نویس و پژوهشگر می باشد و سابقه تدریس و نیز سردبیری ماهنامه زائر، سردبیری و مدیر مسئول نشریه موج آفتاب و مدیرمسئولی انتشارات پاژ را دارد.

در کارنامه مرتضی ملتجی، آثار بسیاری به عنوان بازیگر و کارگردان مشاهده می شود. مدیر واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری خراسان رضوی و موسس و مدیر خانه تئاتر جوان حوزه هنری خراسان رضوی از دیگر سوابق اوست.


برچسب ها : ,
دسته بندی : برگزیده , تازه ترین ها , خبر
دیدگاه کاربران کل نظرات :2
 • فرشته فارغ

  تاریخ : ۱۸ - تیر - ۱۳۹۷

  انتخابی بسیارمنطقی ودرست.منم مد نظرم آقای آرش خیرآبادی بود.فقط امیدوارم صبروخونسردی وسیاستهای درست آقای جواد اشکذری را دنبال کنندکه باعث ثروتمندشدن وشکوفا شدن تاتر مشهد شدندواگر زود از کوره دربروند بیشتر خودشون از نظراعصاب آسیب میبینند تا دیگران.و امیدوارم در این دوره به بانوان تاتری بیشتر بها داده شود در همکاری با انجمن نمایش.


  پاسخ

 • فرشته فارغ

  تاریخ : ۲۲ - تیر - ۱۳۹۷

  مثلا در یک کشوری رئیس جمهور انتخاب شده و فورا برای ساکت کردن طرفداران مخالف اعلام می کنند که در آینده احتیاج به رای دادن نیست وعملکردهای این رئیس جمهور انتخاب شده رادر نظرنمی گیریم ورئیس جمهوربعدی شخص دیگری به نام……ایکس….راتعیین کردیم .
  در انجمن نمایش مشهد امسال آقای خیرآبادی وسال دیگه آقای ملتجی.نگران نباشید وسال دیگه زحمت رای دادن بهتون نمیدن.وطرفدارا به جون هم نیاقتین.هردوشون بالاخره رئیس میشن.فقط توصیه می کنم باهمه دوست وخوش برخورد باشین که ممکنه یک روز رئیس بشن وتلافی گذشته ها سرتون خالی بشه.


  پاسخ

ارسال دیدگاه